poniedziałek, 20 maja

Grzejniki KERMI – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm

Przedsiębiorstwo KERMI jest jednym z najlepszych producentów grzejników na świecie. Wszystkie produkty marki KERMI gwarantują wysoką jakość wykonania oraz bezawaryjną prace przez wiele lat. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu powodują niebywały komfort cieplny w każdym pomieszczeniu. Przedsiębiorstwo KERMI posiada bardzo szeroki asortyment produkowanych grzejników. Wśród grzejników oferowanych przez przedsiębiorstwo wyróżnić można miedzy innymi: grzejniki płytowe, grzejniki dekoracyjne oraz grzejniki modernizacyjne.

Popularne grzejniki płytowe Kermi!

Grzejniki płytowe marki KERMI wprowadzają nowoczesną technikę grzewczą do mieszkań i domów. KERMI gwarantuje największy na rynku wybór poszczególnych rodzajów grzejników oraz szeroką gamę kolorów. Dużym atutem tego rodzaju grzejników jest zastosowanie w nich powłoki antykorozyjnej, która zdecydowanie wydłuża żywotność grzejników oraz możliwość podłączenia ich do wszystkich źródeł ciepła. Grzejniki płytowe dzięki zastosowaniu technologii X2 cechują się wysoką energooszczędnością oraz gwarantują wysoką wydajność.

grzejniki marki Kermi

Dekoracyjne i łazienkowe grzejniki Kermi!

Grzejniki dekoracyjne i łazienkowe dzięki swojemu innowacyjnemu wyglądowi pozwalają nadać wnętrzom łazienek nowy innowacyjny wystrój. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania w swoich łazienkach, dlatego też grzejniki nie powinny wpływać negatywnie na wystrój wnętrza. Dzięki nowym innowacyjnym grzejnikom od marki KERMI możliwe jest urządzenie swojej łazienki w nowoczesnym stylu. Wśród wielu modeli tego rodzaju grzejników wyróżnić można miedzy innymi model Signo. Charakteryzuje się on innowacyjną kwadratową powierzchnią, która gwarantuje wysoki komfort cieplny oraz przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu. Model ten dostępny jest w wielu kolorach oraz w wersjach dwukolorowych. Kontrast kolorystyczny pomiędzy powierzchniami grzewczymi a rurą zbiorczą sprawia wrażenie, jakby moduły unosiły się w powietrzu i nie były przymocowane do ściany. Model Signo dostępny jest również z dodatkowym zasilaniem elektrycznym lub jako grzejnik zasilany wyłącznie elektrycznie. Innym modelem wśród grzejników łazienkowych jest model Pateo. Charakteryzuje się on płaską konstrukcją z lekko zaokrąglonymi krawędziami. Ten grzejnik sam w sobie stanowi architektoniczny akcent w pomieszczeniu i emanuje estetyką. Wzorowy również pod względem mocy cieplnej i wydajności energetycznej, co jest możliwe dzięki wyjątkowej technologii X2 polegającej na przepływie szeregowym.

 

Grzejniki modernizacyjne Kermi

Wśród rodzajów grzejników od marki KERMI wyróżnić można również grzejniki modernizacyjne. Są one idealnym rozwiązaniem, kiedy trzeba wymienić stare grzejniki żeliwne na nowe, gdyż idealnie pasują do starszych przyłączy. Urządzenia te wyróżniają się ciekawym designem oraz ponadprzeciętnymi parametrami. Dzięki zastosowaniu w nich nowoczesnych technologii, grzejniki te gwarantują niebywały komfort cieplny przy bardzo niskim zużyciu energii.

Wszystkie grzejniki marki KERMI są produktami najwyższej jakości, dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji najlepszych dostępnych materiałów na rynku. Gwarantują one innowacyjny wygląd oraz dużą wydajność w każdym pomieszczeniu. Grzejniki marki KERMI charakteryzują się także dużą trwałością oraz bezawaryjną pracą przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + dwa =